Symfonie světla

“Nemůžeme si vždy vybrat hudbu, kterou za nás život hraje, ale můžeme si vybrat, jak na ni budeme tančit”

Tohle tvrzení jste možná už slyšeli.
Ale je tomu skutečně tak?

Pravdou je, že hudbu svého života skládáme vlastně my sami. Není to o tanci na hudbu, kterou hraje život, je to o vytváření hudby, na kterou chcete tančit.

Skutečnost, že si vytváříme svou realitu, je tím nejvíce transformujícím a posilujícím poznáním, které ve vesmíru existuje a bylo lidstvu od nepaměti cíleně skryto.

Tak se děje to, že kolektivní vědomí lidstva vytváří hudbu, na kterou se ti vědomější z nás snaží netančit. V tom je rozpor, který právě zažíváme.

Masy pokračují v produkci hudby ve frekvenci strachu, úzkosti, deprese, zoufalosti a agrese. Už na to sotva mohou tančit a události posledních dvou let většinu stály spoustu životní síly, nicméně jejich frekvence udržuje prozatím matrici ovládání a kontroly.

Ti z nás, kteří nejsou zhypnotizováni médii ovládajícími mysl, neúnavně vytváříme jinou melodii, takovou, na kterou chceme tančit. Melodii zcela jiných frenkvencí.

Hrajeme tuto melodii, tak jak víme, že můžeme a umíme, abychom pozvali ostatní naladit se na ni, abychom ji mohli udělat silnější a hlasitější a nakonec překonat ten hrozný hluk živící současnou realitu.

Změna nastává, tuto krásnou melodii vysílá stále více bytostí a chaos, který v tuto chvíli vidíme, je střet dvou frekvencí.

Nenechte se odradit chaosem, nepřestávejte hrát svou píseň, svou melodii světla a svou symfonii tvorby.

Jaké zcela nové energetické pole tím společně vytváříme a posilujeme?
Jaké nové možnosti to otevírá?

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *