Lídr budoucnosti

Nastal čas.
Už dál nemůžeme čekat a jen sledovat. Je čas povstat a požadovat změnu, která je nutná pro lepší budoucnost. Nemůžeme být zticha, zatímco současní světoví vůdci ničí to, co je na lidstvu skvělé. Jsme lidé, kteří se mohou rozhodnout vést změnu směrem k budoucnosti, kterou chceme žít.

Lidská práva byla pošlapána, národní parky ztratily ochranu, národy jsou rozděleny a mladé životy jsou ztraceny kvůli boji. Zdá se zřejmé, že je nutná změna, a přesto si lidé Připadají ztraceni, když se dívají na současné světové vůdce.

Proto vás žádám, abyste povstali a začali jednat, stali se vůdci své budoucnosti a požadovali, aby se to změnilo, ať to stojí, co to stojí.

Váš čas je nyní, protože jste naživu, tady na tomto světě a se všemi jeho obyvateli v tomto čase. Nejste od něj odděleni, jste součástí tohoto světa a způsobu, jakým se vytváří. To, jak se zapojujeme do světa, vytváří, jak se ukáže každý den. Budoucnost světa mění všechna naše rozhodnutí a i ta, která nečiníme.

Když  si vybíráme, zpřístupňují se různé možnosti. Jaké možnosti se nám nabízejí, které jsme dosud nezvážili? Jaká budoucnost je k dispozici, kterou si nyní můžeme vybrat? Když povstaneme a budeme žádat, abychom byli vůdci budoucnosti, otevíráme dveře tomu, abychom získali možnosti toho, co to může být. Být vůdcem je o rozhodnutích, která můžeme učinit nyní pro budoucnost, po které toužíme.

“Každá volba, kterou uděláte, přispívá k vytváření budoucnosti.
Jakou budoucnost byste chtěli vytvořit?”
Často říkám „nikdy nečekej, pokaždé tvoř“, nyní si jasně uvědomuji, že je třeba jednat, aby se změnilo to, co se děje, aby měl svět větší šanci na budoucnost. To se nestane, když budu čekat, takže vždy hledám možnosti, které jsou k dispozici a které si mohu vybrat právě teď, které začnou věci měnit. Nikdy nečekám, pokaždé tvořím.
,
Když požádáte o změnu a požadujete ji od sebe sama, vesmír začne přispívat k vaší žádosti a nabídne vám dar volby a možností, které vedou k vytvoření jiné budoucnosti.
Musíte to vyžadovat a musíte si to vybrat.
Tomu se říká být lídrem budoucnosti!Gary Douglas

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *