O Ivaně

Ivana Faber

Ivana se narodila v České republice, kde ukončila vysokoškolské studium stavebnictví a poté pracovala ve stavební  firmě. Ve věku 27 let  zahájila úplně jiné studium v Nizozemsku. Absolvovala různé kurzy přírodní výživy, shiatsu a orientální diagnostiky. Během tohoto období se setkala se svým holandským manželem a založili rodinu. V roce 2012 se v Nizozemsku dostala do styku s Access Consciousness.

Od té chvíle se její život začal velmi rychle a dynamicky měnit a okamžitě jí bylo jasné, že tyto nástroje fungují a vytvářejí větší pohodu ve všech oblastech našeho života.

Ivana: Vlastně okamžitě jsem zaregistrovala mnohem více pohody ve finanční oblasti a také v mé rodině.”

Ivana je vedle své zaneprázdněné existence jako úspěšná Access Consciousness facilitátorka, také matkou dvou chlapců.

“Být rodičem je s Accessem mnohem jednodušší a sama vidím děti a rodinu jako obrovský přínos a obohacení svého života.”

Ivana byla obrovským přínosem pro strat Accessu v Nizozemsku a od roku 2017 v České republice, organizovala stovky kurzů a webinářů a zvala sem různé facilitátory z jiných částí světa.

Ivana facilituje se stejnou lehkostí, jako tvoří. Je to úžasné vidět, s jakou lehkostí nastávají změny u účastníků jejích kurzů. Má zcela vlastní způsob, tvorby a facilitace a její hodiny jsou plné humoru, tepla a inspirace.

Ivana uplatňuje své zkušenosti s výživou, tvorbou, tvořivostí, rodinou, dětmi, businessem a hostitelstvím pro Access – a její afinitu s těly – při vytváření a facilitaci mnoha různých webinářů a kurzů.

Jakým přínosem mohou být její zkušenosti pro vás?