Ohlasy na Access Foundation

“Po Foundation stále cítím klid, prostor, dovolení.  Celé Fondation před sebou vidím jako truhlu plnou pokladů, kterou jsme otevřely.
Já se teď těmi poklady probírám, připomínám si, co všechno v té truhle je a začleňuji to do svého života.”
Petra

“Moje tělo se stále ještě adaptuje na novou energii, kterou jsem na Foundation získala…
To, co se přetvořilo nelze ani slovy vyjádřit, mám to v srdci a nenacházím pro to ta správná slova.
Je to velmi silné a vděčnost, kterou mám za volbu, že jsem si vybrala Foundation s Ivanou Faber, je obrovská.”
Zuzka

“Nejsilnější pro mě byly chvíle, kdy Ivana sdilela své zkušenosti a mně najednou došlo, že to bylo a je součástí i mě samotné a že si můžu vybrat něco jiného.
Její facilitace je něco úžasného,  není to jen čtení manuálu, ale práce s energií každého z nás účastníků.
Je to inspirující tvorba v přímém přenosu a to mi pomáhá zpřítomnit se ve svém těle a uvědomit si, že vím, jak sama mohu tvořit ve svém životě to, co je pro mě přínosem.”
Terka

“Mé tělo se cítí silnější a lehčí … samozřejmě díky odchodu těžkých a energeticky náročných entit. Už nemám v hlavě takový jarmark.”
Gitam

“Jsem ráda, že jsem sledovala energii tohoto tréninku a přiletěla.
Děkuji všem za váš přínos, za vaši zranitelnost, za vaši otevřenost a ochotu sdílet a uzdravovat, měnit se a volit. Co jiného je možné?

Zítra se vrátím s větším prostorem a lehkostí, s uznáním přínosu, kterým jsem. Zvědavá na to, co chce být vytvořeno

Ivano, provedla jsi skvělou práci! Děkuji, uvidíme se znovu!”
Marianne

“Ivana nás vzala na vzrušující cestu nazvanou Foundation. Foundation je kurz, kde konečně pochopíte, jak fungujete! Bylo to překvapivé, rozpoznatelné, náročné, uvolňující a velmi cool!

Ivana facilitovala velmi lehkým a veselým způsobem a vždy tam, kde to bylo nutné. Skupina byla také velmi milá a dynamická a od sebe jsme se hodně naučili. Dostali jsme spoustu nástrojů, s kterými se můžeme hrát, a jsem zvědavá, co je od nynějška možné!

Děkuji moc Ivaně!”
Elvira

“Jaký prostor je tato žena a jaké má vnímání! Co jsem viděla, bylo, že účastníky facilituje velkou rychlostí, takže – alespoň pro mě – se posunula spousta energie. Nyní jsem sama sebou konečně, bez strachu z úsudku od sebe i ostatních, mám jasno v tom, co opravdu chci. Jsem nesmírně vděčná.”
Erika

“Ahoj Ivanka,
Obsah a plnosť výuky Foundation boli pre mňa veľmi bohaté informačne aj zážitkovo. Som za to vďačná! Často premýšľam o tom ako som rada, že som sa zúčastnila kurzu, ktorý si viedla práve Ty.

Si pre mňa inšpiráciou nielen ako viesť kurz, ale aj ako sa dá byť a existovať s ľahkosťou. Na kurze som sa veľa naučila o sebe a o tom aká som náročná nielen na seba, ale aj na druhých. A to vôbec nie je potrebné! 🙂 Je to len iný uhol pohľadu iného človeka! Som štastná, že som sa naučila byť ešte viac prospešná pre seba, pre druhých, pre Zem a celý Vesmír!

ĎAKUJEM! “
Zdenka

“Kurz Access Foundation byl pro mne velkým přínosem a jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla pro dřívější datum účasti, než jsem plánovala.

Předala jsi mnoho dalších a rozšiřujících informací, které díky Tvým bohatým zkušenostem, blíže vysvětlily obsah manuálu po praktické stránce.

Tím se pro mne staly lépe uchopitelné i pro moji praxi a cítím se být více kompetentní při praktikování a práci s klienty.

Tvoje facilitace má jiskru, umíš zaujmout a nadchnout a také umíš velmi dobře a přesně vystihnout okamžik, kdy je třeba u skupiny, nebo i jednotlivce, udělat čisticí prohlášení, aby se vyčistila atmosféra a uvolnily bloky, které vyvstanou díky procesům vyplývajícím z výuky.

Tvoje tvorba je pro mne velkou školou a velmi ráda se od Tebe učím, a to nejen techniky, ale i způsob jakým je předáváš.

Přeji Ti mnoho nadšených a spokojených studentů.”
Dáša

“Ahoj Ivanko,
jsem šťastná, že jsem se mohla zúčastnit Tebou facilitovaného Foundationu.

Můj úhel pohledu je ten nejspokojenější, nejradostnější a nejvděčnější Byly to 4 dny naplněné spoustou zajímavých informací a zkušeností. Co mi uniklo, si mohu ze záznamu přehrát. Taky chci poděkovat za každodenní inspirativní příspěvky na fcb. Těším se na další, zatím jen online akce, a v září v Amsterodamu na viděnou. Díky!”
Dana

“Ivano,
opravdu děkuji za 4 krásné dny s tebou. Čerpám ze všeho, co jsi se snažila nám předat s tvou beprostředností a upřímností! Určité věci už začínají fungovat.

Hodně pozdravů z Krkonoš.”
Hana

 “Neměla jsem žádná očekávání, jen jsem věděla, že to je můj další krok.
Vnímám, že hodnota kurzu pro mě osobně, by finančně vyjádřená byla několikanásobně vyšší než částka, kterou stál.

Opravdu spousta AHA momentů, tvůj osobní přístup, otevřenost.

Navíc, mě bavil tvůj nadhled, dovolení, pro nás všechny a zkušenost, se kterou jsi přistupovala k věcem, co se děly.

Přijela jsem si pro víc vědomí a to jsem dostala.
S vděčností”
Jana K

“Přístup facilitátorky byl naprosto profesionální, vedla nás celé čtyři dny s naprostou lehkostí a dokázala velmi citlivě reagovat na různé podněty ze strany účastnic. Pro mě to byl velký zážitek, ze kterého jsem si odnesla inspiraci k řešení situací, se kterými se člověk v životě potýká, zamyšlení nad věcmi, které člověk sám nevidí, ale při vedení Ivany Faber si některé situace vybaví a může se s nimi vypořádat.

Dalším přínosem je i motivace a impuls k tomu, některé zaběhnuté řády změnit a začít tvořit to, co mi udělá radost. Pro mě tyto čtyři dny znamenaly změnu, kterou jsem se rozhodla nastartovat a také v ní pokračovat.

Jsem vděčna za toto setkání a také setkání s prostředky Access Consciousness, se kterými jsi nás seznámila.  Děkuji, Ivano!”
Jana

 “Někdo se mě zeptal, co je to Foundation. Zde je moje odpověď: Intenzivní, ohromující. Nejdřív jsem si toho nevšimla. Cítím se teď veliká. Divný, ale také pěkný pocit. Je ve mně klid. Wow tak :)”
Dominika