Česky

Dovolte mi se představit.

Jmenuji se Ivana Faber. Narodila jsem se v České republice, kde jsem dostudovala stavební inženýrství a po krátké kariéře v oboru jsem se v roce 2000 přestěhovala do Holandska, abych se dozvěděla vše o přirozeném životním stylu.

V roce 2012 jsem v Nizozemsku přišla do styku s relativně novou metodou: Access Consciousness®

Můj život se začal rychle a dynamicky měnit. Čím déle jsem se zabývala Access Consciousness® tím více možností mi bylo dostupných a proto jsem se rozhodla stát se facilitátorkou a pokračovat ve zkoumání toho, co je s touto modalitou možné.

Co jsem objevila v nesčetných kurzech s Gary Douglasem a Dr. Dain Heerem a ve spolupráci s různými facilitátory – Access® nabízí spousty možností pro každého, kdo hledá změnu.

Chtěli byste rozšířit a prohloubit Vaše …

– vědomí
– radost
– prostor
– klid
– spojení s fyzickým tělem
– zdraví
– oblast vztahů v širším smyslu
– pochopení toho, jak funguje tato realita
– finanční situaci

a kde vlasně ne?

Profesně se zabývám Access Consciousness®, od roku 2015 na plný úvazek. Od března 2017 jsem kromě Access Bars facilitator(BF), Access body process facilitator (BPF) a Access Energetic Facelift facilitator i Access Certifikovanou facilitatorkou (CF), to znamená, že facilituji i Access Foundation. V červenci 2019 se mi podařilo dosáhnout certifikátu pro facilitaci třídenního body class.

V zimě 2019 jsem publikovala první českou Access knihu: Vytvoř svůj život a od té doby my v ČR vyšly další dvě knihy s Access tématikou.

Pravidelně nabízím možnost zúčastnit se mnoha vzdělávacích kurzů Access Consciousness® v Holandsku, České Republice, na Slovensku i jinde v zahraničí, dále možnost online koučování a SOP (Symphony of Possibilities) sezení v češtině.

Hledáte obnovu a změnu?

Jak vás mohu inspirovat, abyste si vybrali více sebe sama?