Jiné dimenze a reality

Během tohoto celodenního výcviku představím 2 tělesné procesy a dalších základní prostředky Access Consciousness, které facilitují otevření tělesného vědomí a uvědomění si sebe sama coby nekonečné bytosti, kterou skutečně jste.

ANTALGICKÉ STÍNY
odstraňují zbytky antalgických držení těla z jiných časů, prostorů, dimenzí a realit, které deformují postavu a způsobují zde bolest.
Bolest, kde nedošlo k úlevě jinými metodami, protože nemá příčinu v této realitě, může být odstraněna tímto procesem.
Antalgický se také odvolává na části Vašeho života, kterým se vyhýbáte, takže může zmírnit bolesti v těle u těch, kteří vytěsňují velkou část svého života nebo reality.

RECIPROČNÍ DIMENZE je proces, který používáme, pokud jiné dimenze poskytují tělu úhly pohledu a mají účinky na Vaše tělo tady i tam.
Má-li tělo onemocnění v jiné realitě, bude se to v tomto těle opakovat i tady a vytvářet totéž. Vytváří to omezení, která se nemění a která nelze zrušit.

Lidé, kteří mají bolesti krční páteře nebo bolesti v zádech (zvláště když se střídají bolesti krční páteře a dolní části zad) jsou hlavními kandidáty pro Reciproční dimenze. Vzhledem k tomu, že se jedná o Reciproční dimenze, není zdroj problému zcela v této realitě, je částečně v jiných dimenzích a jiných realitách.
Tento proces se používá při mnoha omezeních, která vytvářejí ztuhlost a nedostatek pohybu v páteři. Reciproční dimenze mohou fungovat tam, kde se zdá, že se toho osoba nemůže zbavit.

Tento trénink je přístupný pro každého.
Nemusíte mít zkušenosti s Access Consciousness.
Po tréninku obdržíte 2 certifikáty o účasti.

Datum: 15. květen 2019
Čas: 10:00 až 17:00
Místo: Praha
Investice: 2500,- za 2 tělesné procesy

Po ukončení obdržíte 2 oficiální certifikáty a můžete tyto procesy provádět v rámci své praxe.

Přístupné všem!
Registrace: prostřednictvím e-mailu na adresu: accessivana@gmail.com

Pro další informace kontaktujte team Access Ivana na: accessivana@gmail.com