Přetahování lanem

Access je modalita úžasná v tom, že tak dlouho dokud používáme její prostředky a vybíráme si, expanze nikdy nekončí.

Pokaždé, když si vybereme více vědomí, objevíme nový prostor, pokaždé, když se odvážíme pustit další omezení, dovolíme si být vidět, uznáme své schopnosti, otevře se více.

Vzpomínám si na historku, která se odehrála před více než osmi lety, v době, kdy jsem poprvé coby jediná organizátorka měla na starosti úplně první Foundation, tenkrát pro zkušenou americkou facilitátorku, v Alkmaaru, městě, kde sama žiji.

Moje touha přispět těm, kdo si tento život měnící trénink mohou vybrat, vytvořit pro ni skvělý kurz a vše zvládnout v klidu se tenkrát setkala s klacky pod nohami, kde bych to vůbec nečekala.

Když jsem to během rozjetého tréninku sdílela s Kacie, podívala se na mě a řekla mi jediné:
„Pokaždé, když se s tebou kdokoliv snaží soutěžit, jediné, co musíš udělat, je překonat je tvorbou a to se ti už povedlo.“

Uznání, kterého se mi dostalo během tohoto mého prvního organizačního počinu, bylo něco, co mi otevřelo oči v mnoha oblastech a pokaždé to byla tato stručná, vše obsahující sdělení, kterými je Kacie pověstná.

Se snaživými jedinci, kteří by rádi vyvolali konkurenci za každou cenu ať už tím, že z nedostatku vlastních nápadů pokaždé kopírují ty vaše anebo se snaží přetahovat vaše klienty, třeba tak, že jim nabídnou věci levněji, se najde plno v každém odvětví.

Je, ale pokaždé na nás jak se k tomu postavíme.

Tam, kde mě to před osmi lety občas přišlo líto, se teď jen dobře bavím.

Víte, že ti, kdo se vám snaží konkurovat vlastně už aktivně podporují vaši tvorbu? Tam, kde jste ochotni tuto energii přijímat, to může dál expandovat váš projekt a podnikání.

Všimli jste si, že humanoidi mají pokaždé raději originál než levnou kopii? Pokud ztratíte zákazníka, můžete si být jistí tím, že by vaši energii stejně neocenil. A tam, kde s lehkostí (o)pustíme jednu osobu, která nás nepřijímá, pošle vesmír deset těch, které nás uvidí a budou podporovat.

Nevěříte mi?
Zkuste to…

Jednoduchý způsob jak si představit soupeření nebo konkurenci je přetahování lanem: pokaždé jsou třeba dvě strany, které se boje účastní.
Co se, ale stane, když pustíte provaz a začnete se zabývat něčím jiným?
Něčím, co vám dělá radost?
Všimli jste si, že vy stojíte vzpříma a dobře se bavíte a druhá strana leží na obličeji v prachu?

Pro ty, kdo tvoří z vědomí je vesmír neomezenou studnou inspirace a nápadů… Než je ostatní stihnou zkopírovat jste vy už zase deset kroků (anebo světelných let) napřed.
Je to zábavné a je to snadné.

Jaké to bude důvěřovat sobě, své tvorbě a spolupracovat s těmi, kdo vás podporují a celým vesmírem?

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *