Intenzita

„Myslíš si, že věci, které jsou intenzivní, jsou skutečné. Co když tomu tak není?“

Tento citát Garyho Douglase jsem si dlouho před lety zapamatovala a často si jej uvědomím, jak v osobním životě, tak v souvislosti se situacemi, které facilituji na trénincích.

Kolik z nás se mermomocí snaží vyhnout intenzitě a tak si vybíráme nejrůznější mechanismy a strategie, abychom jí nemuseli čelit. Ať už je to uhnout, stáhnout se, přizpůsobit se, nevyjadřovat se, neupozorňovat na sebe, vypnout.

Jedním ze zdrojů intenzity v nejrůznějśích životních situacích, ať už si to uvědomujeme anebo ne, může být přítomnost entit (neboli bytostí bez těla). Jejich komunikace s námi nebo našimi blízkými se může projevovat nervozitou, tlakem v hlavě, podrážděností, frustrací, nerozhodností, někdy dokonce agresivitou, výbušností či neskrývanou iritací. V extrémních případech a tam, kde to přesáhne určité hranice únosnosti  je toto diagnostikováno jako psychické poruchy typu schizofrenie, zdvojené osobnosti, borderline či bipolární poruchy a tento mechanismus hraje významnou roli i v připadě mnohých závislostí, depresí, či sebevražedných sklonů.

Ač jsem si tady toho byla nějakým způsobem vědomá celý život, až díky prostředkům Accessu pro práci s entitami jsem toto vědomí začala stále více vnímat jako svůj talent a zjistila, že otevřené vědomi těchto energií a vhled do této problematiky je obrovským přínosem v rámci mé praxe.

Krom soukromých sezení, kde tyto prostředky často vyjasní nejeden konflikt a odstraní iracionální strachy či pochybnosti klienta jsem vděčná za to, že je mohu v rámci svých Foundation tréninků sdílet s ostatními.

Jasno při práci s těmito energiemi, které se ukázalo tak obrovským přínosem v rámci mého života a pro mou praxi se tak dostává ke stále širšímu okruhu terapeutů a praktikantů metody Access Bars a jejich četným klientům.

Vděčnost jejich a vděčnost entit za to je občas doslova hmatatelná a na svých kurzech ráda sdílím mnohé příklady ze své praxe, kde faciliace entit vytvořila okamžitou úlevu a změnu.

Snad tento blog může být pozvánkou pro další k tomu objevit tento svět skrytý našemu zraku, ale často o to „hlasitější.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *