Tunelová vize

Ještě stále se mi jasně vybaví období mého života, kdy jsem se (jak se tenkrát zdálo) pod vlivem vnějších okolností dostala věcem do vleku, byla nešťastná a neviděla cestu ven, nevnímala žádné jiné možnosti, nevěděla si rady a byla nespokojená a velice frustrovaná.

Spousta mých skvělých přálel se právě přestěhovala z Holandska přes půl kontinentu anebo až na druhou stranu světa, pár úžasných známých odešlo nadobro, měla jsem sice v kapse diplom, ale věděla, že stavařinou se nikdy živit nechci, měla jsem malé děti a byla na všechno sama, bez společenských kontaktů, zaměstnání, pomoci a podpory v cizí zemi, jejíž zažité pravidla a souvislosti mi unikaly. Daniel chodil do práce a nevracel se jako můj táta, když jsem byla malá domů ve tři, ale až před šestou a já zápasila s nedostatkem jakékoliv smysluplné stimulace a trávila své dny mezi přebalováním, krmením, úklidem a vařením a v depresi.

Asi nejhorší z toho všeho bylo, že jsem neviděla cestu ven, neviděla možnosti… Bylo to, jakoby žádné ani neexistovaly, což je samozřejmě velká lež, leč tenkat mi to tak vůbec nepřipadalo.

Nevěděla jsem, že by mi prospělo pokládat otázky a nevěděla jsem ani, že možnosti čekají všude kolem, když o ně požádám.

Snažila jsem se celou situaci řešit hlavou, jakoby to byl problém a právě tím úhlem pohledu jsem ji jako problém sama vytvářela.

„Váš úhel pohledu vytváří vaši realitu. Realita nevytváří váš úhel pohledu.“
Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness

Vše se změnilo samo a jakoby mimoděk v době, kdy jsem zjistila, že exituje Access Bars a s každým novým energetickým sezením dostávala má realita nové a nové barvy, úplně nový prostor a já jsem si konečně začala uvědomovat možnosti, které jsem dříve neviděla. Záležitosti, které bych si pár let zpět nedovedla ani představit, byly naráz dostupné. Objevily se v momentě, kdy jsem si dovolila fungovat z otázky namísto závěru a ptát se po možnostech, které mám k dispozici.

To je také proč jsem ráda, že mohu tyto prostředky sdílet dál.
Netuším jak by vypadal můj život, kdybych na ně nenarazila, ale určitě by nebyl stejně naplněný, radostný a úspěšný.

Kolik dalších jedinců může vytvořit svůj život jako šťastný a expanzivní právě díky tomu?
Jak se to ještě zlepší?

 

 

 

2 Replies to “Tunelová vize”

  1. Vďaka, ste pre mňa inšpiráciou a vďaka Bars som pomaly ale iste stále viac vedomá.
    Marta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *