Čerstvý vzduch

Mému staršímu synovi je dnes 15 a jak se tak rozpomínám na vše, co jsem zažila se Samem za posledních 15 let, jedna z mých živých vzpomínek se váže k druhému  Access Bars kurzu, který jsem absolvovala. Vzala jsem tenkrát Sama s sebou netušíc, zda je to něco, co jej osloví. A záhy bylo evidentní, že toho, že strávil tento den se mnou nebudu litovat…

Děti a Bars jdou skvěle dohromady.

Jednoduchost Bars a ostatních Access prostředků pro ně není v ničem ohromující, samy zatím ještě nestihly zapomenout na to, že zázraky na počkání mohou být součástí reality a tam, kde na to zapomněly se rády a ochotně rozpomínají.

Jejich těla mají v převážné většině případů méně uložených omezení, méně polarity a jsou flexibilnější v jejím uvolňování než těla dospělých. Sezení, která vám poskytnou děti jsou dynamická a ač někdy časově kratší bývá efekt maximální.

Jsem vděčná, že oba mí kluci Bars ovládají dokonale a ač jej zatím používají převážně pro svou mámu, vím, že s ním mají něco, co se jim v životě jistě bude hodit.

Jak se to děje, že jsou oba ochotní poskytnout mi sezení, kdykoliv si o to řeknu a bez odmlouvání? To je zcela jednoduchá záležitost: za Bars sezení dostávají zaplaceno. Tak se také učí, že vytvořit peníze může jít s naprostou lehkostí… sledovat hodinu televizi, hodit do klidu mámu a ještě dostat zaplaceno…

Jak to může být ještě zábavnější?

Víte, že Bars kurz a veškeré ostatní Access kurzy jsou pro děti do 16 let věku zdarma? Jejich přítomnost na kurzech je obrovským přínosem pro energii a dynamiku facilitované změny. Děti se nedrží svých omezení se stejnou vehemencí a tam, kde si s lehkostí vybírají více, zvou celou skupinu ke změně s lehkostí.

Na mých kurzech jsou vítány a vědí, že se mohou zapojit, budou-li chtít nebo vše sledovat z povzdálí, pokud jim to tak vyhovuje více. Děti vědí, co je pro ně tím největším přínosem a na Access kurzech se nemusí cítit jako ve škole a svázány pravidly, to jim poskytuje uznání toho, kým jsou a dává možnost výběru i v ostatních oblastech jejich života.

Když se dívám na své kluky, kteří mají za sebou oba 7 let s Accessem a Bars a vidím jakou lehkost a pohodu si oba vybírají, jsem vděčná za každé dítě, které si vybere mé Access kurzy.

Kolik radosti a lehkosti budou facilitovat tím, kým jsou? A jak úžasné, že na to nikdy nemusí zapomenout?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *