Důvěra

V začátcích svých aktivit souvisejících s Accessem jsem měla to štěstí spolupracovat s několika různými facilitatory, kteří byli tenkrát podstatně dále než já na své Access cestě a jsem nesmírně vděčná za důvěru, se kterou mi v té době svěřili nejrůznější součásti svého podnikání.

Upřímně řečeno, jsem si ze začátku vůbec nebyla jistá tím, zda budu vědět jak na to zda si s tím poradím, zda to ustojím vedle někoho, v mých očích, natolik úspěšného. Zda udržím tempo, prostor, rozhled…

Pochybovala jsem a málem bych si to nevybrala, ale ta pozvánka byla příliš lákavá na to nechat ji ležet. 

Jak mohli ti, kdo mě tenkrát žádali o to organizovat své tréninky předem vědět, že si s tím vším poradím? Že budu vědět jak na to? Že to nevzdám? 

Prostě to věděli.

Kolik lidí máte ve svém vlastním životě, kteří vám důvěřují?

Nakolik důvěřujete sami sobě v situacích, kdy vám někdo věří, když někdo ve vás vidí vaše talenty, dary, kapacity, schopnosti a další možnosti rozletu?
Víte, že je nezklamete a předáte to, co ve vás vidí nebo máte tendenci o sobě pochybovat a zastavit co je možné? 

Jak nám radí obrovsky úspěšný americký podnikatel Richard Branson, zakladatel letecké společnosti Virgin Airline: “Když vám někdo poskytne skvělou příležitost a nejste si jistí, zda to zvládnete: Prostě řekněte “ANO” a naučte se jak to udělat později.”

Pro mě bylo až neskutečně vidět, že má někdo moje záda podobným způsobem.

Moje vděčnost za tuto životní zkušenost a mou ochotu si ji vybrat!

Autor: Ivana Faber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *