To je let

Dnes před třiadvaceti lety jsme s mým tehdejším přítelem a jeho sestrou v Praze nastoupili na autobus, který nás na můj svátek 4/4 2000 vysypal v Amsterdamu na nábřeží Nassaukade a tak jsem se ocitla v zemi, o které jsem tenkrát vůbec netušila, že se stane mým novým domovem.

Prvních jedenáct let tady vůbec nebylo snadných… seznámit sebe i své tělo s novým „divným“ klimatem, kulturou, zcela odlišnou mentalitou a cizím jazykem stálo ze začátku značné úsilí.

Před dvanácti lety se, ale objevilo něco, co do všech těchto oblastí vneslo nebývalou lehkost, něco, co mi do té doby chybělo a o co jsem nepochybně požádala:
Seznámila jsem se s novou, tenkrát v Evropě teprve pomalu rozjíždějící se modalitou Access Consciousness a začala postupně zkoumat a objevovat její prostředky.

A s Accessem se mi začalo dařit. Nejdříve se jakoby z ničeho zvedla moje tvorba… organizace tréninků pro druhé i facilitace těch svých mě ohromně bavila a s vnitřním naplněním se do rovnováhy dostaly i ostatní vztahy a oblasti mého života.
Access přitahoval množství zvědavců a na mé kurzy v Alkmaaru se k mému obrovskému překvapení objevovali zájemci až z Německa a Belgie.

Díky tomu, že jsem měla to štěstí a s Accessem se setkala už před tolika lety jsem vytvořila krásnou možnost odfacilitovat první tři Foundation v České republice v roce 2018. Ta úplně první byla také v dubnu a brzy tak oslavím nejen výročí mých 23 let v Holandsku, ale i pěti let facilitace v ČR.

Dva první Foundation tréninky proběhly v Brně a svou třetí českou Foundation jsem vytvořila coby pražskou. A těmito kurzy se otevřela lavina, kterou už nešlo zastavit… rychle následovaly hned první tréninky tělesných procesů, první facelift trénink, nespočet sezení SOP a Abuse Hold a živá setkání s desítkami a stovkami nadšenců, kteří si stejně jako já před mnoha lety volili Access a nové možnosti, které otevírá.

Úžasná cesta, za kterou jsem ještě stále nesmírně vděčná a která neustále tvoří více pro ty, s kým se na ní setkávám.
Bohatší o spoustu zkušeností, tři vlastní knihy s Access tématikou v češtině a množství nádherných kontaktů, bych ráda poděkovala všem, kdo se na tomto neskutečném rozjezdu jakkoliv podíleli.

Co vše je teď skutečně možné?

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *