Vybrat si vlastní sílu

Coby nekonečná bytost má každý z nás humanoidů talenty, dary a kapacity, které jsou vlastní pouze nám.

Proto každý humnaoid vnitřně ví anebo přinejmenším tuší, že sledovat tvorbu napravo a nalevo a snažit se napodobit ty, kdo nám imponují nikdy nevytvoří maximum, že je to uvnitř, kde nacházíme inspiraci a možnosti.

Za posledních deset let si jasně uvědomuji několik stěžejních momentů uznání těchto kapacit, které mou tvorbu expandovaly na zcela novou úroveň.

Uznání mě, coby tvůrce kdysi expandovalo tvorbu mých Bars tréninků vlastně přes noc na úplně jinou úroveň a umožnilo mi začít si vybírat v životě nepoměrně více.

Přestat schovávat to kdo jsme a co víme nám umožní být v centru dění beze strachu a užívat si to.

Uznání mého těla, schopností, které má proto věci měnit energeticky a přínosu, který je – pro facilitaci mých kurzů probíhalo průběžně a vlastně ještě stále nalézám nové způsoby, jakými mé tělo během facilitace promlouvá se mnou i účastníky.

Mít partnera, který vám neustále napovídá, „drží vás za ruku“ a je vám stále na blízku je nesmírně posilující záležitost. Pochopitelně to zve i ostatní kolem vás k tomu objevit své vlastní tělo úplně novým způsobem.

Uznání světa entit je oblast, které se vidím druhé vyhýbat nejvíce vehementně.

Přitom právě toto je oblast, která mnohé vyjasní a energie našich životů se nesmírně nadlehćí a dostane úplně nový rozměr, jakmile umožníme světu energie komunikovat s námi a přispívat nám a víme si rady i s energiemi, které nejsou přínosné.

Toto je záležitost o kterou si píšete asi nejčastěji a na svém Youtube kanálu mám několik (starších) videí, které vám můžou dát představu toho, co je možné v této oblasti:

Ty, ty, ty entity – duben 2019
Andělé a démoni – květen 2019
Uznat entity – září 2019
Vybrat si vlastní sílu – srpen 2019
Vědomí entit – červen 2021

Zdaleka ne každý si vybírá mít v této věci jasno anebo věnuje této oblasti na svých kurzech pozornost.
Moje zkušenost je taková, že právě tady se často necháme zastavit či zmenšit, jakobychom neměli vliv na to, co se děje.

Jsem ráda za zkušenosti, které mám se světem entit a často se mi v praxi potvrdilo, že právě tyto prostředky posilují naši tvorbu a naše sebevědomí novým a podstatným způsobem a věnují nám nový vhled do toho, co vnímáme a vždycky jsme si toho byli vědomi.

Jaké by to bylo mít s nimi naprostou lehkost?
Umožní vám to tvořit váš život jako radostnější a úspěšnější?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *