Vědomí není složité

Energie nové Foundation už nějakou dobu frčí a s tím přicházejí nejrůznější uvědomění. Jak u těch, kdo už si trénink vybrali, u těch, kdo se ještě rozhodují a samozřejmě, že i já, coby facilitátorka jsem si vědomá energií, které to otevírá a aktivuje.

V té souvislosti mi pokaždé dochází řada záležitostí a právě teď (kde jinde než ve sprše) mi doteklo, jak skvělí jsme občas v tom, používat Access prostředky “proti sobě”.

O jednom z příkladů jsem mluvila před časem na FB live: Tělo nám zcela jasně ukazuje co by vytvořilo maximum a posílá nás kýženým směrem. My použijeme “zajímavý úhel pohledu” a vybreme si něco zcela jiného, něco co se sice zdánlivě ( jak říká hlava) bude hodit do krámu nám, ale v dlouhodbé perspektivě (což už dávno ví naše tělo) to vytvoří jen komplikace, problémy a nepohodu.

Jiný příklad se dostavil během včerejška s populárním prostředkem “poslat to zpět do zdroje”…
Jak je možné, že některé záležitosti se pokaždé vrací nazpět jako bumerang?
V téhle souvislosti je dobré podívat se na to, zda to, co posíláme do zdroje je vastně cizí energie, nebo námi generovaný neklid.

Možná vytvářený na základě přesvědčení, která vůbec nejsou naše, ovšem ty necháme bez povšimnutí, pokud se snažíme posílat pryč jen to, co z nich ve svém životě sami vytváříme.

Ne, vědomí není složité, jen vyžaduje od nás jistou dávku upřímnosti k sobě a ochoty podívat se na věci zblízka. Pokud si to vybereme opustí nás vše, co netvoří v našem životě lehkost a radost více méně bez potíží a prostor, který to otevře pro naši vlastní tvorbu je nesrovnatelný s tím, jaky mají k dispozici ti, kdo si toto nevybrali.

“Buďte brutálně upřímní sami k sobě.” říká Gary Douglas a ví proč:
Bez ochoty uznat co se vlastně v našem životě děje a vybrat si to, co vytvoří změnu se nepohneme z místa, přitom v momentě, kdy si to konečně vybereme, teprve můžeme skutečně letět.
Jsem zvědavá, kdo se tentokrát rozlétne s námi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *