Humanoidní perspektiva

Často mluvím o tom, že moje cesta k tomu stát se certifikovanou facilitátorkou Access Consciousness nebyla z těch nejrychlejších. Neměla jsem prostě naspěch.

Co se stalo v momentě, kdy jsem si to po skoro 5 letech vybrala, bylo, že kolem mě už bylo vděčné publikum, které čekalo na Foundation class právě se mnou. Účastníci se tenkrát slétli z Německa, Česka, Portugalska. Přišlo mi to až neskutečné.

Přitom.

Byla jsem zralá, věděla jsem, co facilituji, znala jsem prostředky a manuál Foundation jako svoje boty a věděla jsem, že to, co jsem schopná předat, není v ničem méně nebo horší než u kolegů, které jsem do té doby organizovala. Všechny ty tréninky, doslova stovky kurzů které jsem do té doby pořádala pro ostatní a všechny kurzy s Dr. Dainem a Gary Douglasem rozšířily můj prostor a ukázaly mi možnosti, které bych neviděla a neměla, kdybych měla naspěch.

Tahle realita se vám bude snažit namluvit nejrůznější věci. Tvrdit vám, že vám může ujet vlak, ukazovat na to, jak tvoří ostatní, předkládat vám limitující úhel pohledu na finance nebo různé v této realitě zakotvené byznys modely. Nic tady z toho pro mě nikdy nemělo v procesu tvorby váhu.

Hodnota každého kurzu, který jsem organizovala, než jsem se stala CF, je pro mě nevyčíslitelná. Jak můžeme vyčíslit zkušenosti, znalosti, informace, kontakty. Jak můžeme vyčíslit získaný prostor či energetické vjemy?

Jen humanoid je ochoten vytvářet tolik pro druhé často bez adekvátního „finančního“ ohodnocení a přesto vědět, že vytváří větší budoucnost jak pro druhé, tak pro sebe. Jen humanoid, který je ochotný pokládat otázky a pohybovat se na základě energie, ví, neochvějně, co vytvoří více. Jsem vděčná a šťastná, že několik podobných humanoidů mi teď stojí nejblíže. I za to, co společně vytváříme v České republice, na Slovensku a dál.

Z tohoto prostoru může být úsměvné setkat se při své tvorbě s člověkem, který vůbec nechápe energetický dopad nejrůznějších voleb, který dokáže pouze kalkulovat a nevidí hodnotu tam, kde se nachází.

Jaké by to bylo nenechat se podobnými energiemi zmenšit, nedělat je skutečnými, vědět, co sami víte? Jaké by to bylo skutečně zaujmout ten prostor pro tvorbu, který je nám coby humanoidům vlastní?

Vědět, co víte, vědět že víte a vytvářet, co je pro vás snadné. Nenechat se zastavit, nenechat se zbrzdit, volit to, co je pro vás a vaše tělo expanzivní i když to možná nikdo nechápe…

Humanoidní tvorba je to, co mění tvář této planety, co otevírá nové možnosti, co vytváří budoucnost.

Jak vzrušující je být její součástí?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *