Nové frekvence a energie

Dnes mám pro Vás objev, ke kterému jsem přišla postupně za poslední dva měsíce, od doby, kdy nám v Accessu přibylo dvanáct nových tělesných procesů.

Mou povinností, coby facilitátorky tělesných procesů a 3 denního body class je tyto energie důvěrně poznat a představit nejdříve svému tělu, než se pustím do jejich facilitace a tohoto počinu jsem se zhostila velice ráda.

Jednou, někdy i dvakrát týdně se mi dařilo během soukromých výměn ukrajovat z celého seznamu většinou po dvou těchto zázračných, nových energiích  a výsledkem je zcela nový prostor, ve kterém se teď nacházím se svým tělem.

Jednou ze záležitostí, které mi docházely v procesu jejich přijímání je, jak moc jsme se snažili potvrdit realitu lidí kolem nás svým tělem, kolik nánosů a vrstev jsme do něj naskládali a zpevnili a jak osvobozující to je nechat je odejít a zažívat znova prostor a radost v těle.

Jsou to právě tato skrytá omezení, která rezonují s úhly pohldů ostatních anebo jim naopak mají potřebu odporovat, která vytvářejí uzamčení našeho těla a s ním i celé naší reality.

Naštěstí existuje snadný způsob, jak je pustit:

Některé z těchto procesů otevřely radost a lehkost už během přijímání téměř okamžitě, jiné přeskládaly hlubší vrstvy a uvolnily energie tam uložené a jejich průběh byl nepoměrně intezivnější.

Každá z těchto energií je jiná a unikátní a moc se těším, že je mohu už brzy představit na příštích trénincích.

Jsem obrovsky vděčná za talent Garyho Douglase s objevováním těchto stále se rozvíjejících způsobů komunikace a tvorby s našimi těly.

Momentálně získáte s manuálem tréninku 3 denního body class k šedesáti různým, aktuálním energiím, které budou ochotně a účinně přispívat jak Vašemu tělu, tak tělům kolem Vás.

Pro mé tělo změnil tento trénink svého času vše ohledně komunikace a pochopení toho, co si vlastně mé tělo žádá a čeho si je vědomo.

Po sedmnácti letech jeho popírání pomocí systémů výživy, které jsem slepě následovala, dostalo před devíti lety znova hlas mé tělo.

Výsledek byl ohromující, stejně jako dopad na mou tvorbu.
Nebylo jediné oblasti, do které by se efekt tohoto tréninku nepromítnul.

Finance, komunikace, tvorba, rodina, vztahy, sex, zdraví… to vše doznalo notné změny!

Jaký zcela nový prostor možností a tvorby otevírají tyto nové frekvence a energie pro ty, kdo si je dopřávají?
Co vše si můžeme vybírat s naprostou lehkostí, jakmile objevíme kouzla, kterých si je vědomo naše tělo?

Co když změna může být mnohem snadnější než nám dává vědět tato realita?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *