Nesvázaná a přitom zavázaná…

Nikoho není asi třeba přesvědčovat o tom, že Ivana je obrovský tvůrce. Sílu jejího tvůrčího záběru a zároveň její schopnost změnit jakoukoliv situaci mžiknutím oka, ilustruje skvěle to, co se dělo ve dnech před jejím pařížským 3denním body class.

Tato událost měla být organizována jejím známým a jeho bývalou přítelkyní. Co se stalo ve dnech těšně před touto událostí je, že v jejich vztahu nastal konflikt a ani jeden z nich nebyl ve stavu pořádanou akci dokončit anebo dokonce se jí účastnit, což se Ivana dozvěděla dva dny před svým odjezdem do Paříže.

Neviděl jsem ji zpanikařit ani na zlomek vteřiny. Neviděl jsem ji přejít do emocí ani se nijak hroutit. Ne. Položila dotaz. Napsala svému známému, jednomu z mála lidí, které ve Francii zná a který evidentně věděl jak uvézt věci do pohybu. Do půl hodiny měla odpověď zpátky. Nejen, že byl ochoten zajistit masážní stoly i tisk manuálů, což bylo obojí nezbytně nutné pro class, ale dokonce se zapojil do akce organizačně. Zajistil veškeré občerstvení, fotodokumentaci, přinesl nádhernou kytici růží a byl přínosem během celých tří dnů.

Tato její akceschopnost a ochota proměnit jakoukoliv situaci, je vedle jejího nesporného talentu pro tvorbu, práci s energií a pro práci s těly nepochybně za jejím obrovským úspěchem posledních let.

Tam, kde by se někdo jiný hroutil, obrátila Ivana energii celé situace během půl hodiny naruby a celý trénink se stal díky nové energii a entuziasmu jejího známého mnohem expanzivnější a pro všechny přínosnější. Energii, která se vytvořila během těchto tří dnů, nejlépe ilustruje přiložená fotografie skupinového objetí, které si od Ivany vyžádali francouzští účastníci.

Fenomenální akce, obrovský úspěch a neskutečná škola pro mě v tom, co je možné změnit rychlostí blesku, jsme-li skutečně zavázáni vědomí a své tvorbě.

Víte, že jste-li připraveni zavázat se svému vlastnímu životu, vesmír vás nikdy nenechá padnout? Stačí si vybrat, které oblasti tvorby vašeho života se chcete zavázat a uvidíte v ní obrovský rozkvět. Kterékoli oblasti ve vašem životé se skutečně zavážete, tu začnete vytvářet dynamickým způsobem a záhy zjistíte, že celý vesmír se vám dívá přes rameno, posílá schopné spoluhráče a nové a nové šance a možnosti.

Jak se to ještě zlepší?

Autor: Honza Dolníček

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *