Investice do vědomí

Momentálně facilituji pětidílnou sérii o Vděčnosti a užívám si zpětné vazby a příběhy změny jednotlivých účastníků s energií Vděčnosti za Access, jeho prostředky a uvědomění, které díky nim přicházejí.

Jeden z nejzajímavějších dotazů přímo k věci přišel vlastně až dnes, čtvrtý den této výzvy s novou registrací:
“Jak mohu být vděčná za lidi, kteří mně v životě ublížili?”
A účastnice sama dodává:
“Tím, že jsem si uvědomila svoji sílu a posunula hranice svého vděku za sebe…?”

Během dneška jsme se bavili o dluzích způsobených někým jiným a tato otázka spadá do podobné kategorie.

Coby tvůrce svého života jsme vytvořili spousty “zajímavých” situací a neméně zajímavých osob, díky kterým nám mohlo dojít mnohé.
O nás, našich tělech, našich talentech, našich schopnostech a skutečných možnostech, o naší síle a vynalézavosti…

Když jsem se dříve dívala zpět na způsob, jakým jsem byla vychovávána, bylo mi mě líto, připadala jsem si malá a nepochopená.
Když se ohlížím teď, vidím jak úžasnou životní lekcí jsem prošla, vidím, že jsem z ní vyšla silná a schopná facilitovat ostatní, kteří procházejí podobnými situacemi a zatím nevidí, že se o sebe mohou opřít.

Vidím, že jsem si to sama zcela jasně vybrala jako tu nejlepší průpravu proto, čím se chci zabývat a vidím i to, že jsem si to vybrala proto, abych stála po boku těch, kdo podobně silní sami nebyli.

Investice do vědomí může vypadat jako trénink Access Consciousness a občas vypadá jako životní situace, která vám otevře oči a ukáže vám, že víte, že si víte rady a že jste daleko větší než jste si kdy dovolili myslet.

Za které situace ze svého dětství, dospívání a dospělosti jste anebo můžete být vděční, přestože se možná v ten daný moment nejevily jako snadné?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *