Tvorba těl

V prosinci 2016 jsem odfacilitovala daleko od Alkmaaru až na druhé straně Holandska u belgických hranic trénink tělesného procesu MTVSS. Nebyl to můj první MTVSS trénink, ale byl to první trénink, který jsem na pozvání facilitovala tak daleko od Alkmaaru a byl skvělý tím, že se na něm sešlo bezmála 20 zájemců o Access.

A jedním z nich byl Oskar.

Pro něj to bylo první seznámení s energií tělesných procesů AC. Jakmile účastníci začali tento proces navzájem praktikovat, bylo pro mě obrovským překvapením, jak samozřejmě si počínal.

Silná energie i vnímání souvislostí toho, co se děje byly patrné v celém velkém sále.

Když po čtvrt hodině zvednul ruce nad tělo paní, na které pracoval, vydala jsem se podívat, co se u nich děje a zastavila mě silná vlna energie a vědomí toho, že jeho tělo, potažmo Oskar ví přesně co dělá a co je v dané situaci třeba.

Od té doby jsme se potkali jen sporadicky, když se vyskytnul na některém z mých tréninků v Alkmaaru a faktem je, že jsem si jeho povětšinou tichou přitomnost pokaždé užila… a to bylo patrně vzájemné, protože minulý týden jsme se opět potkali na mém tréninku tělesných procesů a následném čisticím večeru o Vztazích.

Jak tomu náhoda (kdo tady ještě věří na náhody?) chtěla, byl počet účastníků tohoto kurzu lichý a navíc moje organizátorka Dominique sama také facilitátuje tyto tréninky.

Skvělá příležitost vystřídat se na lehátku a zažít během tréninku to, co je běžně vyhrazeno pouze účastníkům.

…taková už je tvorba s těly… vy „vymyslíte“ trénink tělesného procesu a tělo si vytvoří naprosté labůžo, což vám dojde až deset minut před začátkem kurzu.

Nebylo to sezení jako každé druhé, už po malé chvíli energie mohutně pulzovala v celém mém těle a rozlévala se do prostoru, přispívala každému z těl v místnosti a ještě dál, daleko za zdmi centra, ve kterém se tento kurz konal. Připadalo mi, že jeho ruce a moje tělo vytvořily naprosto neoddělitelný celek. Že kdyby se je v ten moment pokusil zvednout bych naprosto bez námahy levitovala v prostoru.
Vnímání energie v tělech během spouštění tělesných procesů je něco naprosto fascinujícího, často nesdělitelného a vymykajícího se všemu, co jsme dosud poznali.

Tato sezení mění naši realitu stejně dynamicky a často mnohem rychleji než verbální facilitace.

Jak úžasné dopřát tělům novou expanzi, přijímání a změnu…
Díky, že mi pokaždé ukazuješ tvorbu s lehkostí, tělo!

A jak se to ještě zlepší?

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *