Denisa

„A jestli chceš brečet, tak ti dám přes hubu abys měla proč.“

Být si vědomá více věcí, souvislostí, možností, omezení, traumat, v rodině, kde se to nenosilo, s sebou neslo podobné výzvy.

Jak jsem si s tím během dospívání poradila, jistě nebylo standardní.

Moje kamarádka Denisa měla malý pokojíček a v něm dvě postele, její starší bratr trávil většinu času na kolejích, takže, když jsem se u nich objevila se slzami na krajíčku, po čase už věděla jak ona, tak její máma, kolik uhodilo…

Nepotřebovala jsem o věcech mluvit, bylo mi naprosto jasné, že to je úplně zbytečné, jen jsem potřebovala dostat přetlak z těla. Po půl hodině pláče se mi ulevilo, tělo získalo znova prostor, já jasno a zase se to „dalo vydržet“.
Její maminka na mě občas nahlédnula, zeptala se, jestli něco nepotřebuji a nechala mě „v klidu“ vybrečet. Asi věděla anebo tušila, že to je to nejlepší, co pro mě může udělat.

Dostat přetlak z těla…

O kolik jiné by bylo moje dětství a dospívání kdybych znala Bars?

Později, po mnoha letech, když jsem Denise představila Daniela, si ještě dobře vybavila tyto mé úniky..

„Celkem jsem se o tebe bála. Nemyslela jsem si, že dopadneš dobře.“

A tohle bych jí nikdy neměla za zlé. Naopak jsem dodnes vděčná za prostor bez soudů, kterého se mi u nich dostalo. Který jsem si u nich vytvořila.

Vědomí není snadno komunikovatelné s těmi, kdo si nevybírají vědět. Doma nemělo nejmenší smysl vyprávět a vysvětlovat.
Co všechno vnímám, co mě trápí, jaké vhledy do hádek rodičů a představ mé matky o životě mám já a že je všechno možná trochu jinak…

Přesto jsem vděčná za tuto z úhlu pohledu této reality nelehkou zkušenost… Díky tady tomu jednak neomylně slyším těla, která nashromáždila podobný přetlak, jednak dokážu facilitovat situace, kde podobné energie hrají roli s naprostou lehkostí.

Kolik entit se podílí na podobném vydírání, jaké vzroce to vytváří, které distrakční implantáty aktivuje…

Ukažte mi humanoida, který se někdy do podobné situace, kde bylo dynamicky zmenšeno jeho vědomí a bytí nedostal?

Pokud máte zájem to dynamicky změnit a mít podobné zkušenosti jako zdroj síly a potence, kterými mohou být, zvu vás na soukromou konzultaci anebo rovnou nejbližší Access Foundation trénink.

Co vše bude možné pro vás?

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *