Nová definice sexy

Včera jsem úplně náhodou narazila na YouTube na poslední vysílání jedné z populárních amerických talkshow jen pár dní staré a rozhovor byl s kým jiným než Georgem Clooney. Tento nesmírně pohledný, talentovaný a charismatický muž se na stará kolena oženil a založil rodinu, má dokonce tříletá dvojčata a vtipně vyprávěl o tom, že jeho děti umí, na rozdíl od něj a jeho ženy, plynule italsky a tak mají společný jazyk, kterým můžou ve svém ranném věku odmlouvat i tvořit, zcela mimo kontrolu svých rodičů.

Co se mi však na celém rozhovoru líbilo nejvíce bylo to, co mám mometálně i sama doma. Geroge se přiznal, že je doma ten, kdo vaří. Dokonce vtipkoval na adresu své ženy, že co se vaření týká, jeho partnerka dělá jen rezervace. Ovšem pro vysvětlení hned dodal: „Moje manželka dělá úžasné věci, osvobozuje žurnalisty z vězení v zemích jako Ázerbajdžán a Egypt.“ Tón v jeho hlase nenechal nikoho na pochybách o tom, nakolik obdivuje svou ženu a její talent a schopnosti.

Nevaří mi sice doma George Clooney, ale Danielův kuchařský talent a to jak se o nás každý den stará zbožňuji a v zahraničí to mému tělu leckdy chybí. Svůj vyvinutý cit pro kombinace textur a chutí si nepochybně odnesl z domu.U jeho otce jsem dříve absolvovala nejednu inspirující lekci vaření.

Připadá mi nesmírně sexy, když se moderní, úspěšní a talentovaní muži nebojí starat o rodinu a zapojit do toho co je třeba pro její chod.
Je načase opustit zajeté stereotypy ženských a mužských rolí a dělat to, co nám i ostatním přináší radost, potěšení a je přínosem? Příklady celebrit jako je George Clooney nám ukazují, že to už není teorie, ale pro spoustu z nás momentální zkušenost.

Kolika způsoby si můžeme navzájem přispívat ve vztazích, které nejsou vázány pevnými úhly pohledu na to, co je správně a co špatně, ale na místo toho vychází z otázek:

Co všechno je tady možné?
Co by tady bylo největším přínosem?

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *