Energetická tvorba

Když jsem byla malá, moje maminka zařizovala a vyřizovala všechno, ale opravdu všechno. V praxi to vypadalo to tak, že měla nalinkovaný každý můj krok, nic nebylo na výběr, všechno bylo dané. Připadala jsem si jako v kleci, na druhou stranu jsem velice nic nemusela, což bylo v něčem pohodlné. Někde jsem rychle vytušila, že nemá smysl se tomu vzpírat.

Byl to její způsob, jak mě udržet v bezpečí. Ohromné množství kontroly …

Teprve až jsem se přestěhovala ze Zlína do Brna na koleje jsem mohla prozkoumat svůj vlastní prostor. SVOBODA!!!

Bylo to úžasné. A dokonce i tehdy bylo pro mě vše zajištěno, v té době často mým tehdejším přítelem. Bylo to milé, prostě jsem se nemusela o nic starat.

Že se vůbec o sebe dokážu postarat, jsem zjistila až v roce 2000, kdy jsem se navzdory nepochopení okolí, přestěhovala do Nizozemska.

Organizačně jsem se nikdy necítila zdatná. Nikdy jsem nic nemusela řešit, zařizovat, obstarat!

Ano, zapamatovat si věci na zkoušky mi dřív šlo velmi dobře, ale to v praxi nebylo až tak užitečné …

To, že jsem z hlediska tvorby a organizace velmi silná, bylo jasné teprve tehdy, když se v mém životě objevil Access Consciousness. Vlastně už několikrát předtím, ale tenkrát to nikdy nebylo vidět, nebylo to rozpoznáno, oceněno a skutečně využito.

Až po mé pětatřicítce se vlastně ukázalo (k mému překvapení) nakolik podnikavá a tvůrčí skutečně jsem a teprvé od té doby si, opravdu naplno užívám každé možnosti vytvořit něco nového, generovat něco, co tady ještě nebylo.

Těší mě lehkost, kterou mám dnes s organizací a radost jakou mi dělá tvořit. Často vidím molekuly tančit vesmírem, měnit struktury a přeskupovat se, když vznikají nové projekty a nápady.

A teď mám na to svůj vlastní trénink!

Energize Your Creations jde daleko za hranice toho, jak jsou věci vytvářeny a organizovány v této realitě.

K naší schopnosti VNÍMAT a VĚDĚT, co víme o tom, co je možné, co je k dispozici, co je třeba.

Vrací nás k otázce: “Co byste rádi vytvořili jako svůj život?” a dává nám jasné prostředky proto, jak toho dosáhnout.

Kdo by to byl řekl, že ta holčička, která byla celé dětství pod kontrolou, povede druhé k tomu vymanit se ze svých omezení a začít tvořit?

Autor: Ivana Faber, CF

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *