Nepohodlí

„Nepohodlí je jen 10 sekund před tím, než se staneš sám sebou.“
Dr. Dain Heer

Jaké to je facilitovat a podílet se organizačně a tvůrčím způsobem na takové spoustě úžasných projektů, které se střídají v rychlém tempu?

Inspirující, konfrontující, zábavné, naplňující, dechberoucí, nakopávající a často velice nepohodlné…

Samozřejmě se to nenastalo přes noc.

Moje volba začít organizovat Access tréninky předcházela mému výběru sama facilitovat a pokaždé jsem udělala další krok až v momentě, kdy jsem věděla, že “na to mám”.

S Access Consciousness byla od začátku pozvánka vybírat si více a podílet se stále více krom organizační i na tvůrčí a facilitátorské stránce věci, ohromná! Jedno po druhém odcházela má omezení, zábrany a neochota být vidět, udělat chybu a obdržet více.

Jak je vůbec možné, že nastala tak obrovská transformace z někoho, kdo neměl nejmenší představu o světě podnikání v někoho, kdo je ochotný facilitovat nejrůznější tréninky, série a webináře a být tím, kdo je nevyhnutelně v centru dění?

Každý nový další trénink, který jsem si vybrala mi umožnil uvědomit si další souvislosti mého života a další situace, kde jsem si zakázala být sama sebou, tvořit a být vidět.

Co když vše tady tohle je jenom naše volba?

A co když počáteční nepohodlí může udělat místo vzrušení, nadšení a nezastavitelné radosti z tvorby pokaždé, když si to vybereme?

Autor: Ivana Faber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *