Světlo vědomí

V době, kdy se ráno tak pozdě rozednívá a večer tak brzy stmívá, si spousta z nás uvědomuje, jak důležité je světlo pro náš život, nakolik naše těla mají ráda světlo a teplo slunečních paprsků. Na kolik nám to v zimě chybí a jak moc po něm toužíme.

Tohle je pro mě stejné se světlem vědomí. A tuším, že spousta humanoidů to má podobně.

Vzpomínám si kolika věcí, záležitostí, souvislostí jsem si byla vědoma jako dítě, během dospívání a v letech než jsem objevila Access Consciousness a jak složité pro mě bylo navigovat tuto realitu, aniž bych měla spojení s ostatními, kteří měli podobné povědomí.

Jak úžasné, kolik informací, vhledů, možností a procesů můžeme díky Access Consciousness společně sdílet a kolik z nás se nechává inspirovat světlem vědomí, které Access prostředky vyjasňují a zesilují.

Pro mě osobně stejně vitální jako sluneční paprsky je tady tato sounáležitost a společenství bytostí, které v sobě mají vnitřní světlo a nebojí se jej ukázat navenek.

Moje obrovská vděčnost za vás všechny.

Jakým zdrojem vědomí jsme všichni společně a co vše je možné vytvořit z této zářící energie?

Autor: Ivana Faber

One Reply to “Světlo vědomí”

  1. Môžeme vytvoriť novú spoločnosť, novú komunitu, nové lepšie možnosti pre všetkých, ktorý chcú niečo zmeniť vo svojom vnútri, nový priestor pre život, nový životný štýl, nový lepší svet, novú harmonickejšiu planétu, čo s tým môžeme urobiť?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *