Vzpruha

Začátkem března 2020 se toho změnilo spousta a spousta těch změn následovala v závratném tempu. V Evropě udeřila korona, naráz nebylo možno vycestovat anebo se, pro spoustu z nás, dokonce ani pohnout z domu.

Život nikoho z nás se v té době neobešel beze změny. Pro mě osobně bylo velkou úlevou moci díky nástrojům Accessu facilitovat jak pro sebe, tak pro ostatní, lehkost a prostor v této situaci přesto, že můj osobní svět, byl také na pohybu.

Facilitace v nesnadných nebo intenzivních situacích a podmínkách, je zajímavý fenomén. I pro mě je často zajímavé vidět, jak jde všechno osobní stranou v momentě, kdy přijde na to stát před skupinou nebo jednotlivcem otevřenými tomu vybrat si více a že ač to, co se odehrává uvnitř, není snadné, je možné být energií lehkosti, hravosti a změny.

Je možné, že je to právě schopnost transformovat osobní a naladit se na celek, které jsou důvodem toho, že má videa a vysílání jsou často označována jako nadčasová. Nenatáčím je se záměrem vytvořit hejno následovníků, ale z potřeby sdílet, otevírat dveře a umožnit inspiraci a rozlet.

Jsou adresována, coby vzpruha, každému, kdo je ochotný vytvářet svůj život s vervou a zapálením a přitom s lehkostí, jasností a laskavostí.

Často dostávám dotazy, kde se inspiruji já a co mi dává možnost být tím hnacím motorem a prostorem pro změnu a tvorbu.

Že by i toto byla volba?

Kolik z nás si ještě vybere vykročit z vlastního stínu a vydat se na tuhle novou dobrodružnou cestu?

Autor: Ivana Faber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *