Access Energetický Facelift

Access Energetický Facelift je úžasná pečující, léčebná a relaxační technika, která využívá energii k aktivaci vašeho obličeje tím, že spouští mnoho tělesných procesů, které jsou specificky zaměřené na transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu.

Nazýváme jej facelift, i když se jedná vlastně spíše o tělesný lift, protože je to hluboké léčení a péče o vaše celé tělo a mysl. Pracujeme s energií, a omlazujeme celý systém včetně všech vnitřních orgánů až k koruně hlavy.

Jedná se o úžasný proces, který může zvrátit účinky stárnutí na obličeji tím, že vytváří podobné účinky v celém těle.

Zajímavý fakt: Na rozdíl od botoxu, o němž nedávný vědecký výzkum prokázal, že brání výrazu radosti a emocí, Energetický Face Lift naopak ukazuje radost a hravé, energické fungování těla!

Neexistují žádné předpoklady nebo zkušenosti vyžadované pro tento trénink.
Jak se to ještě zlepší?

Během tréninku se dozvíte, jak provádět tento proces a dostanete 2 plné sezení a obdržíte manuál a příručku Access Energetického Faceliftu.
Příručka obsahuje informace o tomto procesu a pořadí ručních poloh.

Po absolvování tohoto kurzu jste Access Energetic Facelift Praktik a můžete tento proces poskytovat druhým a zahrnout ho do své praxe.

Tento proces je nabízen v lázních, masážních praxích, praktikách plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě.

Přijďte a užijte si tento skvělý proces.
Jaká změna je možná?