Wrestling?

Dr. Andrew Gardella je pro mě vždy jasným hlasem, když jde o to, co těla  vědí a jasno,  které má v tomto oboru může být docela dobře důvodem, toho že vede celý tým Accessu pro těla.

Před časem na mě při překladu jeho životopisu vyskočilo jedno slovo: wrestling. Ne každý ví,  že Andrew byl profesionální atlet. Má nejen diplom z chiropraxe a několika dalších oblastí včetně psychologie, tam jeho zkušenosti s těly a bytostmi nekončí.

Wrestling … to mi přijde velmi fyzický způsob bytí s vlastním tělem a jinými těly? A tak mi to začalo vrtat hlavou až jsem se zeptala přímo u zdroje, jakým způsobem tato zkušenost ovlivnila jeho vhled do práce s těly.

Prozradil mi, že pokud jde o jeho vlastní tělo, přispělo to k tomu, že si vytvořil povědomí o tom, co po něm vyžaduje, a jasnou a bleskovou komunikaci s vlastním tělem v akci. Ve spolupráci s jinými těly mu to pak přispělo k rozvoji vědomí o tom, jak se pohybují a jaký může být jejich další krok.

To mohu ostatně jen potvrdit osobní zkušeností s jeho sezením a pokaždé, když ho vidím pracovat i na jiných tělech. Jeho sezení jsou energetickým společenstvím a naprosto samozřejmou komunikací mezi jeho tělem a tělem klienta, která se pod jeho rukama pohybují, posouvají a mění naprosto neskutečným způsobem.
Něco podobného nelze ani popsat slovy. Rozhodně doporučuji zažít energetický postor expanze a relaxace, který vzniká v jeho blízkosti pro všechna přítomná těla.

Kde jsme přišli k tomu štěstí, že ho máme opět v Praze?

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *