Dar vedomia

To že je Access Consciousness užasný a mení životy všetkým, ktorí si to vyberú si všímam už dlhšie, ale niekedy zabúdam uznať aké užasné sú naše telá a všetko okolo nás čo s nami komunikuje, a aké neskutočné nástroje nám Access ponúka.

V nedeľu večer sme sa vracali s Paťou plné nových dojmov a nástrojov z Talk to the Entities, sadli sme do auta a čakala nás dlhšia cesta na Slovensko, entity s nami komunikovali už od tej chvíle ako sme si sadli do auta, zrazu začala blikať kontrolka OLEJ, (auto bolo po kontrole) to sme nevedeli že na diaľnici sa udeje nehoda a prevráti sa cisterna s olejom, šli sme ďalej a zastali na pumpe, ale celou cestou som Pati na pumpu vravela: „Mne je nejak divne, je mi zle“, dotankovali sme v tej chvíli, ale už došlo na diaľnici k zrážke, bola pár metrov od nás, kým Paťa tankovala ja som sedela a telo sa mi snažilo niečo povedať, vrátila sa a ja jej vravím:“ Počkaj prosím ešte chvíľu, musím si ísť niečo kúpiť,“ bolo mi naozaj ťažko a tak som ešte vybehla po Kolu, tieto sekundy ktoré sme sa zdržali nás vlastne zdržali od toho aby sme boli od nehody v bezpečnej zďialenosti. To už Patine telo zachytávalo že došlo niekde k nehode. Sadli sme si do auta a vyrazili. Kontrolka oleja zhasla, a tak sme sa len bavili o nástrojoch AC, a všetkom čo sme zažili cez víkend, ako sme opustili pumpu a dostali sa späť na diaľnicu sa začala pred nami tvoriť kolóna boli sme blízko, pred nami bola rada asi 15 áut, ale videli sme ako sa začal šíriť oheň dym smeroval na všetky strany, a diaľnicou sa začala šíriť obrovská panika, v tom momente už horeli okrem cisterny 4 autá a plameň bol silný, a hrozila ďaľšia explózia, niektorí ktorí boli blížšie pri nehode začali cúvať, obrovské teplo a nedýchateľný vzduch ich donútil ísť autami ďalej od cisterny. Zrazu sa objavilo auto s dievčatami, ktoré tiež cúvali, začali hovoriť čo sa deje na mieste nehody, podávali tam niektorým prvú pomoc, a vizerali zmetene, (moje telo sa cítilo zmetene celý deň pred tou nehodou to som s ním ešte ale nekomunikovala a vravím si asi to bude veľa informáciami z kurzu) pýtam sa tela, koľko je obetí: „3 odpovedalo“, v plameňoch boli naozaj 3 ľudia dvoch sa ale podarilo zachrániť a previesť vrtúlnikom, Pýtam sa čo je tu možné? Ako môžeme pomôcť? Aké su tu možnosti?

Píšem v strese Honzovi je pred nami veľká nehoda a šíri sa tu panika a oheň a on hneď pohotovo na to 1,2,3,4 To dáte! Pustili sme sa s Paťou do energetického cvičenia, a energia, ktorá bola okolo nás sa v priebehu minút začala otáčať, panika kde hrozilo že dojde k explózii ďaľších áut, začala utíchať, a zrazu začala prichádzať pomoc, hasiči a sanitky, vrtúlniky, panika sa začala pomaly vytrácať, v tej chvíli sme vedeli, že nás bude čakať dlhšia noc, ale boli sme vďačné že sme v bezpečí, a uznali sme konečne naše telá ako DAR. Autá na diaľnici zhasli svetlá, nastalo ticho, všetci chceli aby situácia dopadla čo najlepšie, hasiči a zachranári pomáhali v plnom nasadení, a my s Paťou v utajení z auta, keď to celé skončilo a hasičom sa podarilo uhasiť oheň a všetci boli v bezpečí, sme cítili pokoj aj napriek všetkému, čo sa v tú noc udialo sme mali pocit, že k ničomu nedošlo…..

Som vďačná, že som si pred rokom vybrala viac, FOUNDATION, kde sa učíme aj tieto energetické cvičenia, mi začalo naozaj otvárať dvere do úplne inej reality. Som vďačná za svoje telo, ktoré po Foundation a 3 Day body procesoch a všetkých osobných energetických sedeniach, ktoré si moje telo vyberá, začína vnímať úplne iným spôsobom , každým kurzom sa vyladuje viac a viac a vďačná za Access a tieto neskutočné nástroje, ktoré keď nevyskúšate v praxi nepochopíte, vďačná za náš team a Ivanu, ktorá facilituje s ľahkosťou 😍 a bez nej by moja cesta nenabrala také rýchle obrátky ❤️.

Prosím uznajte svoje telá sú naozaj veľký DAR😘.

Autor: Daniela Kanková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *